سرمایه گذاری صندوق کمان در منطقه آزاد انزلی

سرمایه گذاری صندوق کمان در منطقه آزاد انزلی

سرمایه گذاری صندوق کمند در منطقه آزاد انزلی
اخبار و اطلاعیه‌ها

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی پنج طرح سرمایه گذاری در این منطقه با دستور رییس جمهور در آیین افتتاح و بهره‌ برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور به صورت همزمان افتتاح شد.

براین اساس طرح های سرمایه گذاری که مورد بهره برداری قرار گرفت، بخش خصوصی مشغول به فعالیت در نخستین منطقه آزاد شمال کشور هشت هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نموده و زمینه اشتغالزایی برای ۵۵۰ نفر به صورت مستقیم مهیا شده است. واحد تولید کابل شبکه‌ای با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار و ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر و یک مجتمع تجاری و خدماتی با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۳۰۰ نفری نیز امروز به طور همزمان با طرح های سرمایه گذاری و زیرساختی مناطق آزاد کشور افتتاح شد.

صندوق کمان کاریزما که یک صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی است، با سرمایه گذاری در واحد تولید کابل شبکه‌ای به نوعی سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی را آغاز کرده و می‌تواند از این طریق کسب سود کند.

صندوق سرمایه گذاری کمان

صندوق کمان کاریزما بزرگترین صندوق خصوصی کشور است که تحت مدیریت سبدگردان کاریزما شرکت‌ها و طرح‌های سودآور را شناسایی کرده و از طریق تزریق منابع آن‌ها را به سودآوری رسانده و خود نیز از آن منتفع می‌شود. صندوق کمان کاریزما دست بازی در سرمایه گذاری و احیای شرکت‌های مختلف داشته و به همین سبب هم سودآوری مناسبی خواهد داشت.

شما از طریق لینک زیر می‌توانید در صندوق کمان سرمایه‌گذاری کنید:

سرمایه گذاری در صندوق کمان

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خطا!

متن جستجو باید حداقل 3 حرف باشد.