اخبار‌و اطلاعیه‌ها

از مهمترین اتفاقات و تغییرات بی‌خبر نمون!

11 مطلب موجود است.

دریافت اعتبار کارگزاری کاریزما ویژه بهار ۱۴۰۳

کارگزاری کاریزما تا سقف ۱ میلیارد تومان به مشتریان خود اعتبار معاملاتی تخصیص می‌دهد. البته اعتبارهای کارگزاری کاریزما به چند دسته تقسیم می‌شوند که براساس سابقه مشتری و مدت زمان عضویت آن در کارگزاری کاریزما متفاوت است. در ادامه مقاله مشخصات و نحوه دریافت این اعتبارها را تشریح خواهیم کرد. نکته مهم قبل از دریافت اعتبار معاملاتی از کارگزاری کاریزما این است که باید در کاریزما ثبت نام کنید. مشخصات اعتبار معاملاتی کارگزاری کاریزما کارگزاری کاریزمابه مشتریان خود اعتبار معاملاتی تخصیص می‌دهد. البته براساس نوع مشتری این اعتبار به ۲ دسته تقسیم می‌شود: ۱- اعتبار معاملاتی در بدو ورود (بدون نیاز به ارائه گردش حساب) برای دریافت اعتبار بدون نیاز به ارائه گردش حساب از طریق کارگزاری کاریزما فقط نیاز به انتقال پرتفوی سرمایه گذاری شما به این کارگزاری دارد. پس از انتقال پرتفو و ثبت درخواست، کارشناسان کارگزاری کاریزما پرتفوی شمارا بررسی کرده و براساس دستورالعمل‌های موجود اعتبار تخصیص داده به شما مشخص می شود. نکته مهم اعتبار بدو ورود کارگزاری کاریزما، نبود پیش شرط گردش معاملات است. لازم به ذکر است که پروسه تخصیص اعتبار از لحظه ثبت نام، در صورت سجامی بودن شما، ۲ روزه است. لازم به ذکر است که این طرح برای تمام افرادی که به تازگی در کارگزاری کاریزما ثبت نام کنند و یا کمتراز ۳ ماه از ثبت نام آن‌ها گذشته باشد فعال است. مشخصات اعتبار معاملاتی بدون نیاز به گردش حساب به شرح زیر است: تنها شرط برای اعتبار بدو ورود کارگزاری کاریزما، انتقال پرتفو است. ۲- اعتبار معاملاتی با گردش حساب در صورتی که کمتر از سه ماه از ثبت‌نام شما در کارگزاری کاریزما گذشته باشد ولی در کارگزاری دیگری گردش حساب داشته باشید، می‌توانید با ارائه گردش حساب خود به کارشناسان کارگزاری کاریزما، از این نوع اعتبار استفاده کنید. در این صورت، کارشناسان کاریزما، گردش حساب و ارزش پرتفوی سپرده‌گذاری شما را بررسی کرده و اعتبار قابل دریافت را ظرف ۲۴ ساعت کاری به قدرت خریدتان اضافه می‌کنند. مشخصات این نوع از اعتبار معاملاتی مطابق با تصویر زیر است. همچنین کلیه مشتریان کارگزاری کاریزما که پیش از این گردش معاملاتی در کارگزاری کاریزما داشته‌اند می‌توانند با ثبت درخواست اعتبار تا سقف ۱ میلیارد تومان اعتبار معاملاتی دریافت کنند. البته میزان اعتبار تخصیصی به هر نفر براساس ضوابط سازمان بورس و هم چنین گردش و پرتفوی سرمایه گذاری آن است. البته دقت کنید که درصد بهره سالانه متغیر بوده و با کم شدن نرخ بهره توسط بانک مرکزی این اعداد هم کاهش میابند. مراحل دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما همانطور که گفته شد برای دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما باید ابتدا در کاریزما ثبت نام کنید و بعد از دریافت نام کاربری و رمز سامانه آنلاین کارگزاری کاریزما، در آن سامانه درخواست خود را برای دریافت اعتبار ثبت کنید. برای مشاهده مرحله به مرحله نحوه دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما می‌توانید از مقاله زیر استفاده کنید. مقاله پیشنهادی: نحوه دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما و نکات تکمیلی آن
ادامه

آخرین مهلت صدور و ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه گذاری کاریزما

قابل توجه سرمایه‌گذاران محترم صندوق‌های با درآمد ثابت، تضمین اصل سرمایه، مشترک، مختلط، نیکوکاری دانشگاه تهران و فردای روشن و واحدهای عادی اهرم کاریزما: ضمن تبریک سال نو، اعلام می‌شود با توجه به زمان تسویه وجوه و لزوم حفظ منافع سرمایه‌گذاران، آخرین مهلت ثبت درخواست صدور در سال ۱۴۰۲ از طریق درگاه پرداخت الکترونیک و فیش واریزی به شرح زیر خواهد بود: همچنین، به کلیه درخواست‌های ابطال که بر اساس جدول فوق ثبت شده باشند، در سال ۱۴۰۲ رسیدگی و پرداخت وجه به آن‌ها انجام خواهد شد.  لازم به ذکر است از تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ ثبت درخواست صدور و ابطال طبق روال قبل انجام خواهد شد.
ادامه

شروع معاملات توکن‌‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری در کاریزما ایکس

از دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ معاملات توکن‌های صندوق‌های سرمایه گذاری برای اولین بار در ایران آغاز می‌شود. معاملات توکن قرار است در پلتفرم کاریزما ایکس به آدرس charismax.ir انجام شود. شما می‌توانید با ثبت نام در پلتفرم کاریزما ایکس و احراز هویت، معامله توکن را شروع کنید. کاریزما ایکس یک پلتفرم آنلاین می‌باشد که توکن‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما (کهربا، اهرم و کارا) در آن معامله می‌شود. صرافی کاریزما ایکس، توسط تیمی از متخصصین هوش مصنوعی و توسعه دهندگان بلاکچین راه اندازی شده‌است. فناوری بلاک چین، می‌تواند امور مالی سنتی و روش انتقال دارایی را در آینده‌ای نزدیک تغییر دهد؛ بنابراین اولین و بزرگترین اقدامات را در راستای توکن سازی صندوق‌های بورسی در ایران توسط کاریزما ایکس انجام و موفق به دریافت مجوز از سوی سازمان بورس شده است. راهنمای جامع کار با وب سایت صرافی کاریزما ایکس ۱. بعد از ورود به صفحه ثبت نام ، در فرم مربوطه اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و پس از موافقت با شرایط و قوانین وب‌سایت ، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. * توجه داشته باشید که رمز عبور برطبق این قوانین باشد : 1.حداقل 8 کاراکتر باشد. 2.ترکیبی از حرف کوچک و بزرگ باشد 3.شامل اعداد باشد. 4.شاکل کاراکتر‌های خاص و نمادها باشد. 2.سپس کد تایید به ایمیل و یا شماره تماسی که با آن ثبت نام کرده‌اید، ارسال خواهد شد. 3. بعد از ثبت نام اولیه ، وارد پنل کاربری می‌شوید . تا زمانی که احراز هویت نکنید ، قادر به معامله نخواهید. بنابراین لازم است که بر روی اعلان قرمز رنگ نمایش داده شده در بالای صفحه کلیک کنید و روند احراز هویت از طریق سجام را آغاز کنید. 4. در صورتی که قبلا در سجام ثبت نام کرده باشید ، تنها با وارد کردن کد ملی و دریافت کد صحت، می‌توانید در کمتر از 3 ثانیه احراز هویت خود را تکمیل کنید. آموزش خرید و فروش در صورتی که قصد معامله توکن‌های کاریزما ایکس را دارید ، باید ابتدا موجودی حساب خود را شارژ کنید. برای این کار در منوی اصلی بر روی تب کیف پول و واریز ریالی کلیک کنید. سپس تنها کافی است مبلغ و کارت بانکی مورد نظرتان را مشخص و وجه را از طریق درگاه بانکی، واریز کنید. در ادامه، به صفحه داشبورد رفته داشبورد و توکن مورد نظر خود را انتخاب کنید و در کادر حجم و قیمت واحد را وارد و بر روی دکمه خرید یا فروش کلیک کنید. در قسمت میانی می‌توانید اطلاعات و نمودارهای مرتبط با معاملات بازار کاریزما ایکس را مشاهده کنید. توکن صندوق‌های سرمایه‌گذاری کاریزما در قدم اول طرح توکن‌سازی کاریزما، واحدهای سرمایه‌گذاری سه صندوق از نوع کالایی، با درآمد ثابت و سهامی مبنای توکن‌سازی قرار گرفته‌اند. این سه صندوق شامل صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه سكه طلا كهربا، صندوق سهامی اهرمی کاریزما و صندوق درآمد ثابت نوع دوم کارا هستند. در واقع این ۳ صندوق مهمترین ابزارهای مورد نیاز هر معامله گر هستند. یک صندوق با ریسک صفر و سود مناسب یعنی کارا، یک صندوق با قابلیت سود اهرمی یعنی اهرم و یک صندوق هم برای سرمایه گذاری در بازار طلا یعنی کهربا. برای آشنایی بیشتر با توکن‌ها و توکن صندوق‌های سرمایه گذاری می‌توانید مقاله توکن را مطالعه کنید.
ادامه

دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما

کارگزاری کاریزما تا سقف ۱ میلیارد تومان به مشتریان خود اعتبار معاملاتی تخصیص می‌دهد. مهم ترین مزیت اعتبار کارگزاری کاریزما، عدم نیاز به گردش حساب و تخصیص اعتبار به مشتریان جدیدالورود است. البته اعتبارهای کارگزاری کاریزما به چند دسته تقسیم می‌شوند که براساس سابقه مشتری و مدت زمان عضویت آن در کارگزاری کاریزما متفاوت است. در ادامه مقاله مشخصات و نحوه دریافت این اعتبارها را تشریح خواهیم کرد. برای راهنمایی دریافت اعتبار از کارگزاری کاریزما و ثبت درخواست می‌توانید شماره خود را در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان کاریزما با شما تماس بگیرند: مشخصات اعتبار معاملاتی کارگزاری کاریزما کارگزاری کاریزمابه مشتریان خود اعتبار معاملاتی تخصیص می‌دهد. انواع اعتبار معاملاتی کاریزما به شرح زیر است: ۱- اعتبار معاملاتی در بدو ورود (بدون نیاز به ارائه گردش حساب) برای دریافت اعتبار بدون نیاز به ارائه گردش حساب از طریق کارگزاری کاریزما فقط نیاز به انتقال پرتفوی سرمایه گذاری شما به این کارگزاری دارد. پس از انتقال پرتفو و ثبت درخواست، کارشناسان کارگزاری کاریزما پرتفوی شمارا بررسی کرده و براساس دستورالعمل‌های موجود اعتبار تخصیص داده به شما مشخص می شود. نکته مهم اعتبار بدو ورود کارگزاری کاریزما، نبود پیش شرط گردش معاملات است. لازم به ذکر است که پروسه تخصیص اعتبار از لحظه ثبت نام، در صورت سجامی بودن شما، ۲ روزه است. لازم به ذکر است که این طرح برای تمام افرادی که به تازگی در کارگزاری کاریزما ثبت نام کنند و یا کمتراز ۳ ماه از ثبت نام آن‌ها گذشته باشد فعال است. مشخصات اعتبار معاملاتی بدون نیاز به گردش حساب به شرح زیر است: تنها شرط برای اعتبار بدو ورود کارگزاری کاریزما، انتقال پرتفو است. ۲- اعتبار معاملاتی با گردش حساب در صورتی که کمتر از سه ماه از ثبت‌نام شما در کارگزاری کاریزما گذشته باشد ولی در کارگزاری دیگری گردش حساب داشته باشید، می‌توانید با ارائه گردش حساب خود به کارشناسان کارگزاری کاریزما، از این نوع اعتبار استفاده کنید. در این صورت، کارشناسان کاریزما، گردش حساب و ارزش پرتفوی سپرده‌گذاری شما را بررسی کرده و اعتبار قابل دریافت را ظرف ۲۴ ساعت کاری به قدرت خریدتان اضافه می‌کنند. مشخصات این نوع از اعتبار معاملاتی مطابق با تصویر زیر است. همچنین کلیه مشتریان کارگزاری کاریزما که پیش از این گردش معاملاتی در کارگزاری کاریزما داشته‌اند می‌توانند با ثبت درخواست اعتبار تا سقف ۱ میلیارد تومان اعتبار معاملاتی دریافت کنند. البته میزان اعتبار تخصیصی به هر نفر براساس ضوابط سازمان بورس و هم چنین گردش و پرتفوی سرمایه گذاری آن است. برای استفاده از این فرصت ویژه و دریافت اعتبار معاملاتی کارگزاری کاریزما شماره تماس خود را وارد کنید:
ادامه

شروع پذیره‌نویسی صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز

پذیره نویسی صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز همراه با پوشش‌های بیمه‌ای و امکان دریافت مستمری آغاز شد. صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز از نوع صندوق در صندوق بوده و وجوه دریافتی از افراد و شرکت‌ها در ترکیبی از دارایی‌های مالی متنوع و استاندارد نظیر سهام طلا و سایر اوراق بهادار سرمایه‌گذاری می‌شود. از آنجایی‌که صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز از نوع صندوق در صندوق است، امکان سرمایه‌گذاری در پربازده‌ترین صندوق‌های دارای مجوز رسمی بازار را دارد. صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز بهترین راه حل برای دوران بازنشستگی در سازمان‌ها و کارمندان است. صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز چیست؟ صندوق‌های بازنشستگی تکمیلی نوع جدیدی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری است که هدف این صندوق‌ها جمع‌آوری وجوه به منظور بهره‌مندی دارندگان از مزایای این سرمایه‌گذاری در دوران بازنشستگی یا سایر مقاطع زمانی است. در واقع، این صندوق با جمع‌آوری وجوه از کارفرمایان و سایر سرمایه‌گذاران عادی و خرید اوراق بهادار، منافعی را برای دوران بازنشستگی یا سایر مقاطع زمانی سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند. انواع واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی تکمیلی صندوق سرمایه گذاری بازنشستگی تکمیلی دارای دو نوع واحد سرمایه‌گذاری ممتاز و عادی است. واحد ممتاز متعلق به موسسین است و واحدهای اصلی صندوق همان واحدهای عادی هستند که خود به سه دسته تقسیم می‌شود: واحد عادی نوع اول: این واحدها به نام کارفرما صادر می‌شوند که می‌تواند معادل یا نسبتی از مبلغ صدور واحد عادی نوع دوم باشد. واحد عادی نوع دوم: این واحدها به نام نیروی انسانی و از سوی کارفرما صادر می‌شود. برداشت از آن نیاز به درخواست ابطال از سوی کارفرما دارد. واحد عادی نوع سوم: سایر سرمایه‌گذاران می‌توانند مطابق با رویه پذیره نویسی اقدام به خرید این واحدها کنند. این اقدام نیازی به مشارکت کارفرما ندارد و به نام خود سرمایه‌گذار صادر می‌شود. واحدهای صندوق بازنشستگی تکمیلی همگی از نوع صدور و ابطالی است. در صورتیکه واحدهای عادی نوع اول (واحد کارفرما) یا نوع سوم درخواست ابطال تمام یا بخشی از واحدهای سرمایه‌گذاری را ارائه دهند، معادل قیمت ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری پس از کسر کارمزد ابطال به حساب سرمایه‌گذار، نیروی انسانی یا کارفرما بر حسب رویه توافقات واریز می‌شود. واحد نوع دوم نیز با تایید کارفرما امکان ابطال دارد پوشش‌های بیمه‌ای صندوق بازنشستگی کاریز صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز مزیت بزرگی نسبت به صندوق‌ها و روش‌های سرمایه گذاری مشابه دارد. کلیه سرمایه‌گذاران صندوق بازنشستگی تکمیلی کاریز تحت پوشش‌های بیمه زندگی کاریزما یعنی بیمه‌های فوت، حادثه و از کار افتادگی قرار می‌گیرند. بدین صورت که علاوه‌بر بهره‌مندی از سود سرمایه گذاری، چنانچه فرد در طول دوران حضور در صندوق دچار هر یک از موارد مطرح شد‌ه در بیمه‌نامه شود، مبلغ تعیین‌شده (که متناسب با میزان سرمایه‌گذاری فرد در صندوق است) به وی یا ذینفعان قانونی او پرداخت خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون صندوق بازنشستگی تکمیلی می‌توانید مقاله” صندوق بازنشستگی تکمیلی چیست ” را مطالعه کنید.
ادامه
کارت هدیه کاریزما برای سازمان‌ها

کارت هدیه کاریزما، راه‌حل هدایای نوروزی سازمان‌ها

پول نقد، کارت هدیه، آجیل، کتاب و غیره از رایج‌ترین هدایایی است که سازمان‌ها برای سال نو به نیروهای خود می‌دهند. اما به‌تازگی هدیه‌ای ارزشمندتر برای قدردانی از نیروی انسانی سازمان‌ها به وجود آمده است که می‌‌توان متفاوت‌تر از قبل به کارمندان خود هدیه داد. کارت هدیه کاریزما هدیه‌ای نوین و ارزشمند است که این قابلیت را به سازمان می‌دهد تا از طیف وسیعی از سهام و صندوق سرمایه‌گذاری انتخاب کنند. گروه مالی کاریزما برای اولین‌بار در ایران کارت هدیه صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سهام را معرفی کرده است. با استفاده از این کارت هدیه می‌توانید صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سهام را به نیروی انسانی خود هدیه بدهید. این هدیه نوعی سرمایه‌گذاری و آینده‌نگری به‌حساب می‌آید. سازمان‌ها و اشخاص حقوقی می‌توانند از طریق ارتباط با کاریزما کارت هدیه کاریزما را در تعداد، مبلغ و صندوق و سهام دلخواه سفارش دهند. برای سفارش کارت هدیه کاریزما به تعداد و مبلغ دلخواه برای نیروهای انسانی سازمان خود کافی است شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کرده تا با شما تماس گرفته شود: کارت هدیه کاریزما چیست؟ کارت هدیه کاریزما روشی جدید برای قدردانی و هدیه است که حق انتخاب از بین صندوق‌های کاریزما و سهام بازار سرمایه را به فرد اهدا کننده می‌دهد. همچنین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را برای هدیه به فرد مورد نظر تعیین کنید. در واقع کارت هدیه کاریزما کارت هدیه‌ای است با صدها انتخاب و تنوع.​ نحوه استفاده از کارت هدیه کاریزما نحوه استفاده از کارت هدیه کاریزما بسیار راحت است. برای استفاده از این کارت کافیه که در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید. سپس با مراجعه به سایت کاریزما به آدرس charisma.ir به قسمت سرمایه گذاری و سپس کارت هدیه مراجعه کنید. کد روی کارت را وارد کرده و نوع هدیه و صندوق خود را انتخاب می‌کنید. پس از چند روز هدیه شما در پرتال سرمایه گذاری کاریزما قابل معامله خواهد بود. مشخصات کارت هدیه کاریزما هر کارت هدیه کاریزما کدی مخصوص داشته که فرد دریافت کننده هدیه با وارد کردن آن می‌تواند هدیه خود را دریافت کند. ممکن است فرد هدیه دهنده صندوق یا سهام خاصی را هدیه دهد یا اینکه بین انتخاب چند صندوق و سهم، دست فرد دریافت کننده را باز بگذارد. غیر از این هر کارت هدیه مبلغ مشخصی هم داشته که بر روی آن درج شده است. برروی پاکت کارت هدیه کاریزما نیز مشخصات و نحوه استفاده از این کارت وجود دارد. البته کارت هدیه کاریزما تاریخ انقضا داشته و تا مدت مشخصی می‌توانید کد روی آن را استفاده کنید. با یکبار وارد کردن کد روی کارت، هدیه شما به هرشکلی که باشد(صندوق سرمایه‌گذاری یا سهام) در سامانه سرمایه گذاری کاریزما نشون داده شده و قابل معامله و فروش است. مزایای کارت هدیه کاریزما کارت هدیه کاریزما مزایای بسیاری برای سازمان‌ها و ارگان ها دارد که در زیر با آنها آشنا می‌شویم: ۱- تنوع زیاد در انتخاب: با کارت هدیه کاریزما شما حق انتخاب از بین صندوق‌های سرمایه گذاری کاریزما (صندوق طلا، اهرمی، سهامی، درآمد ثابت، تضمین اصل سرمایه و…) و سهام بازار بورس را دارید. یعنی نه تنها می‌توانید صندوق‌های کاریزما را هدیه دهید، بلکه سهام پذیرفته شده در بازار بورس را نیز می‌توانید به عنوان گزینه‌ای برای هدیه دادن انتخاب کنید. ۲-بازده مناسب: با انتخاب کارت هدیه کاریزما می‌توانید هدیه‌ای گرانبها به عزیزان خود دهید. صندوق‌های سرمایه گذاری کاریزما سود مناسبی را به عزیزان شما می‌دهند. ۳- خرید آسان: فرآیند انتخاب نوع هدیه، متن روی کارت و مبلغ اون در کمترین زمان ممکن انجام شده و بسیار راحت است. تمام این مراحل هم به صورت آنلاین انجام شده و نیاز به مراجعه فیزیکی شما ندارد. ۴-تعداد بالا: با کمک کارت هدیه کاریزما شما می‌توانید تعداد زیادی هدیه را به نیروی انسانی خود بدهید.   هدایایی که با کارت کاریزما می‌توان داد فرض کنید می‌خواهید به نیروهای سازمان خود ۱ میلیون تومان طلا هدیه دهید. با کمک کارت هدیه کاریزما می‌توانید ۱ میلیون تومان صندوق طلای کهربا که بازدهی بهتری از طلا هم دارد، هدیه دهید. یا اگر بخواهید به کارمند خود هدیه‌ای دهید که حتی ماهانه هم از سود آن استفاده کند، می‌توانید از صندوق کمند استفاده کنید.کارت هدیه کاریزما امکان انتخاب از بین چندین صندوق و روش سود دهی را با مزایای بسیار به شما می‌دهد. امکان نقد کردن کارت هدیه کاریزما وجود دارد؟ شخصی که کارت هدیه را دریافت می‌کند می‌تواند هدیه خود را (صندوق سرمایه‌گذاری یا سهام) پس از دریافت، فروخته و معادل نقدی آن را دریافت کند. پس نه تنها کارت هدیه کاریزما به عنوان یک راه حل سرمایه‌گذاری برای سازمان‌ها محسوب می‌شود، بلکه به نوعی پول نقد نیز است.​ هر شخصی که تمایل به سرمایه گذاری نداشته باشد، می‌تواند آن را نقد کند. نحوه خرید کارت هدیه کاریزما سازمان‌ها و اشخاص حقوقی می‌توانند از طریق ارتباط با کاریزما کارت هدیه کاریزما را در تعداد، مبلغ و صندوق و سهام دلخواه سفارش دهند. برای سفارش کارت هدیه کاریزما به تعداد و مبلغ دلخواه برای نیروهای انسانی سازمان خود کافی است شماره همراه خود را در کادر زیر وارد کرده تا با شما تماس گرفته شود:
ادامه
سرمایه گذاری صندوق کمند در منطقه آزاد انزلی

سرمایه گذاری صندوق کمان در منطقه آزاد انزلی

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی پنج طرح سرمایه گذاری در این منطقه با دستور رییس جمهور در آیین افتتاح و بهره‌ برداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری مناطق آزاد کشور به صورت همزمان افتتاح شد. براین اساس طرح های سرمایه گذاری که مورد بهره برداری قرار گرفت، بخش خصوصی مشغول به فعالیت در نخستین منطقه آزاد شمال کشور هشت هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری نموده و زمینه اشتغالزایی برای ۵۵۰ نفر به صورت مستقیم مهیا شده است. واحد تولید کابل شبکه‌ای با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار و ایجاد اشتغال برای ۲۰ نفر و یک مجتمع تجاری و خدماتی با سرمایه گذاری پنج هزار میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۳۰۰ نفری نیز امروز به طور همزمان با طرح های سرمایه گذاری و زیرساختی مناطق آزاد کشور افتتاح شد. صندوق کمان کاریزما که یک صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی است، با سرمایه گذاری در واحد تولید کابل شبکه‌ای به نوعی سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی را آغاز کرده و می‌تواند از این طریق کسب سود کند. صندوق سرمایه گذاری کمان صندوق کمان کاریزما بزرگترین صندوق خصوصی کشور است که تحت مدیریت سبدگردان کاریزما شرکت‌ها و طرح‌های سودآور را شناسایی کرده و از طریق تزریق منابع آن‌ها را به سودآوری رسانده و خود نیز از آن منتفع می‌شود. صندوق کمان کاریزما دست بازی در سرمایه گذاری و احیای شرکت‌های مختلف داشته و به همین سبب هم سودآوری مناسبی خواهد داشت. شما از طریق لینک زیر می‌توانید در صندوق کمان سرمایه‌گذاری کنید:
ادامه
طرح جدید سبدگردانی اختصاصی سبدگردان کاریزما

طرح ویژه سبدگردانی اختصاصی سبدگردان کاریزما

شرکت سبدگردان کاریزما طرح جدیدی برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سبدگردانی اختصاصی ایجاد کرده است تا علاقه‌مندان بتوانند با حداقل ۵۰۰ میلیون تومان در این طرح شرکت کنند. در این طرح جدید، اگر سرمایه سرمایه‌گذار تا ۲۵% سود کرد‌ه باشد، هیچ کارمزدی به آن تعلق نمی‌گیرد. همچنین برای سودهای بیش از ۲۵%، سبدگردان کاریزما تنها ۱۵% از سود را به عنوان کارمزد سبدگردانی کسر می‌کند و در واقع ۸۵% از سود متعلق به مالک سرمایه است. برای استفاده از طرح جدید سبدگردان کاریزما و شروع سرمایه‌گذاری، ‌می‌توانید شماره خود را در باکس زیر وارد کنید تا کارشناسان کاریزما با شما تماس گرفتـه و سبد مناسب خود را انتخاب کنید. ( شرکت سبدگردان کاریزما سبدهای متنوعی مثل سبد سرمایه‌گذاری در طلا، سبد سرمایه‌گذاری در مشتقات، سبد سرمایه‌گذاری با تضمین اصل سرمایه را داراست.) دریافت مشاوره رایگان سبدگردانی اختصاصی طرح جدید سبدگردانی اختصاصی کاریزما در طرح جدید سبدگردان کاریزما، با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان می‌توانید سبد اختصاصی خودتان را داشتـه باشید.  همه افرادی که حداقل ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه دارند، می‌توانند در سبدهای سبدگردانی کاریزما شرکت کنند. همچنین کارمزد سبدگردانی کاریزما به شرح زیر است: همان‌طور که مشاهده می‌کنید سبدگردان کاریزما دو نوع کارمزد دریافت می‌کند: کارمزد ثابت: این کارمزد به‌صورت هر ۳ ماه یکبار، ۰.۲۵% از ارزش سبد سرمایه‌گذاری خواهد بود. کارمزد متغیر: فقط به سود سرمایه اولیه تعلق می‌گیرد و بستگی به همان سود دارد. اگر سرمایه شما تا ۲۵% سود کرد‌ه باشد، هیچ کارمزدی به آن تعلق نمی‌گیرد. همچنین برای سودهای بیش از ۲۵%، سبدگردان کاریزما تنها ۱۵% از سود را به عنوان کارمزد سبدگردانی کسر می‌کند. در واقع ۸۵% از سود متعلق به مالک سرمایه است. سبدگردانی اختصاصی چیست؟ سبدگردانی یکی از مفاهیم جالب در بازار سرمایه است. به زبان ساده، می‌توان سـبدگردانی را این‌گونه تعریف کرد: سپردن سرمایه به فردی به نام سبدگردان که او مسئولیت مدیریت سهام سرمایه‌گذار را بر عهده می‌گیرد و با استفاده از دانش و تجربه‌اش سهام و اوراق بهادار گوناگون را خریدوفروش می‌کند. البته نام دیگر سـبدگردانی «مدیریت پرتفوی» است. سبدگردان‌ها افرادی باتجربه و کارشناس حرفه‌ای بازار بورس هستند که براساس ویژگی‌های سرمایه‌گذار مانند سطح ریسک‌پذیری و میزان سرمایه، سبدی مناسب او تشکیل می‌دهند و مرتب آن را مدیریت می‌کنند. هدف نهایی سبدگردان بیشینه‌سازی بازده مورد انتظار سرمایه‌گذاری‌ها با درنظرداشتـن حد معقولی از ریسک است. سـبدگردانی یا مدیریت سبد سرمایه به توانایی مقایسه‌کردن نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدید‌ها در سراسر طیف سرمایه‌گذاری بستگی دارد. انواع سبدهای سبدگردانی کاریزما سبدگردان کاریزما براساس سلیقه و تمایلات شما طرح‌های سبدگردانی متفاوتی دارد. مهم‌ترین طرح‌های سبدگردانی کاریزما سبد سرمایه‌گذاری در بازار طلا و سرمایه‌گذاری با تضمین سرمایه هستند. البته شما می‌توانید شماره خود را در باکس زیر قرار دهید تا کارشناسان کاریزما با شما تماس گرفتـه و براساس سلیقه و نظر شما طرح مناسبی را پیشنهاد دهند. برخی از سبدهای پیشنهادی سبدگردان کاریزما به شرح زیر است: سبد اختصاصی طلا : در طرح اختصاصی طلا، سبدگردان کاریزما سرمایه شما را در بازار طلا و ابزارهای مختلف آن سرمایه‌گذاری کرده و متناسب با افزایش قیمت در بازار طلا، سبد سرمایه‌گذاری شما نیز سود خواهد داشت. سبد اختصاصی با تضمین اصل سرمایه: در طرح اختصاصی تضمین اصل سرمایه سبدگردان کاریزما، اصل سرمایه شما تضمین شده و شما متحمل هیچگونه ضرری نخواهید شد. سبد اختصاصی بازار مشتقات: در این طرح اختصاصی سرمایه شما در بازار مشتقات(آتی و اختیار معامله) سرمایه گذاری می‌شود. البته مدیر سبد باتوجه به ریسک بالای این بازار، استراتژی‌های مناسبی را اتخاذ می‌کند. دریافت مشاوره رایگان سبدگردانی اختصاصی مزایای سبدگردانی در سبدگردان کاریزما یکی از روش‌های مرسوم مدیریت دارایی برای مبالغ نسبتاً بالا، ایجاد سبد اختصاصی است. شرکت سبدگردان کاریزما به عنوان نخستین شرکت سبدگردانی خصوصی خدمات گسترده و با کیفیتی در حوزه سبدهای اختصاصی به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می‌دهد.  سبدگردانی در کاریزما ویژگی‌های برجسته‌ای دارد، از جمله: کسب بازدهی بهینه متناسب با رویکرد سرمایه‌گذار کارمزد کم و شفاف متناسب با بازدهی کسب شده امکان مشاهده گزارش عملکرد مدیر سبد به صورت آنلاین و روزانه پلن‌های متنوع سرمایه‌گذاری مبتنی بر ریسک‌پذیری سرمایه‌گذار پشتیبانی ۲۴ ساعته  نقد‌شوندگی بالا
ادامه

خطا!

متن جستجو باید حداقل 3 حرف باشد.