خرید آسان فردا T5 از بورس کالا

خرید آسان فردا T5 از بورس کالا

1233
بورس کالا

با توجه به اطلاعیه بورس کالا، تعداد 500 دستگاه فردا T5 سفید و مشکی در روز سه شنبه 4 بهمن ماه عرضه می شود.قیمت پایه فردا T5 در بورس کالا 1،174 میلیون تومان است.

فردا T5 یکی از محصولات تازه وارد چینی است. با توجه به تقاضای بالایی که همواره برای این خودرو وجود دارد، فردا T5 به عنوان یک خودروی شاسی بلند در بورس کالا پذیرش شده و عرضه های آن در بورس کالا انجام می شود. با توجه به جذابیتی که خرید خودرو از بورس کالا دارد در این مقاله نحوه خرید، جزئیات عرضه و هزینه های خرید فردا T5 در بورس کالا را بررسی خواهیم کرد.

مشخصات عرضه فردا T5 در بورس کالا

گروه صنایع اتومبیل سازی فردا سه شنبه 4 بهمن ماه 500 دستگاه فردا T5 را عرضه می کند. از نکات قابل توجه عرضه فردا T5 در بورس، درصد پیش پرداخت سفارش خرید آن است که 50 درصد درنظر گرفته شده است.

براساس اطلاعیه عرضه بازار فیزیکی بورس کالای ایران این خودرو به قیمت 1،174 میلیون تومان بوده که تحویل همه خودروها 20 اردیبهشت 1402 بوده، عرضه می شود.براساس مشخصات ارائه شده، هر کد ملی (حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یک دستگاه خودرو می باشد.

شرایط خرید خودرو فردا T5 در بورس کالا

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو را خواهد داشت. خریداران باید 18 سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند. صدور سند و شماره گذاري خودرو فقط به نام خريدار خواهد بود.خريداران پس ازتسويه مي بايست نسبت به انتخاب و معرفي نمايندگي مجاز به همراه كدملي،كد پستي،تلفن همراه اقدام نموده و پس از دعوت به نمايندگي ها نسبت به پرداخت هزينه هاي جانبي و تکمیل مدارک اقدام نمايند.

برای اطلاع از شرایط کامل خرید و مشخصات فنی فردا T5 اینجا کلیک کنید.

هزینه‌های خرید فردا T5 در بورس کالا

هزینه‌ها شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 270 میلیون  ریال به علاوه 9 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. بدیهی است درصورت عدم واریز هزینه‌های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

فردا T5 را تا چه قیمتی در بورس بخریم؟

خودروی فردا T5 در روز سه شنبه 4 بهمن 1401 قرار است در بورس کالا برای عموم عرضه می شود.با توجه به رقابتی بودن سفارش گذاری و تقاضای بالا در فردا T5، یک پرسش مهم این است که تا چه قیمت رقابت برای خرید این خودرو صرفه اقتصادی خواهد داشت؟در اطلاعیه منتشر شده، قیمت پایه خودرو فردا تی فایو 1،174 میلیون تومان است. علاوه بر قیمت پایه کارخانه، هزینه های دیگری  به قیمت های فوق برای خریدار افزوده خواهد شد. این هزینه ها عبارتند از: مالیات و هزینه عوارض، شماره گذاری و بیمه و … که به شرح زیر است:

1) 9درصد مالیات بر روی قیمت فروش

2)  حدود 27.00 میلیون تومان ثابت با در نظر داشتن این هزینه ها و قیمت این خودرو در بازار آزاد، خرید با قیمت پایه در بورس کالا حاشیه سودی معادل جدول زیر خواهد داشت.

خرید T5 در بورس کالا

از آنجا که قیمت بازار آزاد از قیمت بورس کالا فاصله چندانی ندارد، احتمالا این خودروها در قیمت پایه معامله شوند.

مقاله پیشنهادی: چگونه از بورس کالا خودرو بخریم

مراحل خرید فردا T5 از بورس کالا

برای خرید خودرو فردا T5 بدون قرعه‌ کشی از بورس کالا ابتدا باید مراحل دریافت کد بورس کالا در کارگزاری کاریزما را طی کرده و سپس اقدام به خرید خودرو فردا T5 کنید:

1.احراز هویت اینترنتی در سامانه اینترنتی sejam.ir

2.ثبت نام در کارگزاری کاریزما

3.ثبت نام در سامانه EBGO

4.خرید خودرو از بورس کالا

 برای کسب اطلاعات بیشتر از مراحل ثبت نام و نحوه خرید در بورس کالا ویدیو زیر را مشاهده کنید:

برای طرح سوالات و گرفتن مشاوره پیرامون خرید فردا T5 از بورس کالا با شماره 02141000 تماس حاصل فرمایید.

نکته مهم: به دلیل اینکه کارگزاری کاریزما مسئول عرضه این خودرو در روز سه شنبه 4 بهمن در بورس کالا است، مشتریان محترم نمی توانند در این کارگزاری برای این خودرو ثبت سفارش کنند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خطا!

متن جستجو باید حداقل 3 حرف باشد.